Kupujem Nov Gumenjak

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3373
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Feb 04, 2010 13:57

veteran napisal/-a:Za forum sem zvedel včeraj. Za ostalo, glede nato da si zelo dobro informiran, se ti pa opravičujem. Jaz sem samo preverjal njihovo spletno stran, ker so mi izdelki všeč! Slovenija, pa kljub vsemu ni citirana. lp


na žalost je tako, da smo majhni in na kar nekaj katalogih, spletnih straneh slovenski zastopniki, boljše rečeno prodajalci niso napisani, ker so enostavno premajhni(ko bodo dosegli kvoto in bodo vsaj nekaj let prodajali potem bodo)
brez skrbi nič ne zamerim, tisti pa ki spremljamo sceno gumenjakov v SLO pa zadeve poznamo, skoraj prej preden se zgodijo :lol: :wink:
rtm
Naddesetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: To Feb 02, 2010 10:54
Kraj: TRBOVLJE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rtm » Če Feb 04, 2010 19:07

MARE GOVORI SAMO PREVERJENE INFORMACIJE. POVABIM TE V TRBOVLJE V NAŠO PROIZVODNJO PA BOŠ ZVEDEL VSE KAR TE ZANIMA IN KAR TI MISLIŠ DA MARE DELA REKLAMO LAHKO BI JO VELIKO PREJ ZA DRUGO ZNAMKO KOT ZA NAŠO TE ZANIMA ZA KATERO?VIDIŠ ČE TOLIKO VEŠ BI LAHKO VEDEL TUDI TO.PRIDI IN SE SAM PREPRIČAJ KAKO NASTAJAJO KARDISI.
Uporabniški avatar
sacs
Viceadmiral
Prispevkov: 433
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 07:25

OdgovorNapisal/-a sacs » Če Feb 04, 2010 19:42

robi je zelo ok fant govorim iz lastnih izkušenj
kr reče to drži
a ne robi
ne se đalabajat
rtm
Naddesetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: To Feb 02, 2010 10:54
Kraj: TRBOVLJE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rtm » Pe Feb 05, 2010 07:57

HVALA BLAŽ TRUDIMO SE KOLIKOR JE V NAŠI MOČI LP.RTM
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Pe Feb 05, 2010 08:01

rtm, prosim za male črke, ker velike bi naj pomenile kričanje, tega pa sigurno ne počneš. :wink:
Guma je guma, zaenkrat.
honda_11
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: To Feb 16, 2010 12:56

OdgovorNapisal/-a honda_11 » To Feb 16, 2010 13:03

Pozdravljeni morjeplovci!

Kupujem svoj prvi coln in vas prosim za mnenje. Coln bi uporabljala najvec 2 (cca 70kg + oprema za podvodni ribolov), cez dan pa bi bile na colnu se punce. Nasel sem optimum glede na denar ki ga mislim odsteti in pogoj, da je coln zlozljiv. http://www.avto.net/mornar2003//ad.asp?id=76859
Zanima me se vase mnenje glede kvalitete colna, primerne cene in motorja (ce kdo seveda pozna to znamko).

LP
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » To Feb 16, 2010 21:00

Vi ste pa suhi, 2 osebi 70 kg plus oprema to bo letel tale čoln:)
honda_11
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: To Feb 16, 2010 12:56

OdgovorNapisal/-a honda_11 » Sr Feb 17, 2010 08:50

2x 70kg :lol:
lenart
Kapitan korvete
Prispevkov: 100
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 15:19
Kraj: Žiri

OdgovorNapisal/-a lenart » Sr Feb 17, 2010 14:22

honda_11 napisal/-a:Pozdravljeni morjeplovci!

Kupujem svoj prvi coln in vas prosim za mnenje. Coln bi uporabljala najvec 2 (cca 70kg + oprema za podvodni ribolov), cez dan pa bi bile na colnu se punce. Nasel sem optimum glede na denar ki ga mislim odsteti in pogoj, da je coln zlozljiv. http://www.avto.net/mornar2003//ad.asp?id=76859
Zanima me se vase mnenje glede kvalitete colna, primerne cene in motorja (ce kdo seveda pozna to znamko).

LP


Sosed na morju ima podoben čoln vendar Yam 400s in yamaho 25. V čolnu nas je bilo pet in je čoln tko letu, da si lahko samo gledov.

Dober čoln samo jaz bi kaj bolj rabljenega uzel, ker se ''za malo ene gume'' kar visoka cena. Sosed je dal takrat za 5 let starega yama 2,700€ z prikolico, konzolo, in usem za plovbo tudi z tendo :lol: :lol: :lol: :lol:

Lp,
Uporabniški avatar
123dejan
Admiral
Prispevkov: 618
Pridružen: Po Jun 22, 2009 08:32
Kraj: Gotof-burg!

OdgovorNapisal/-a 123dejan » Sr Feb 17, 2010 17:38

To je ful predrago!!!
Jaz mam Jojmarc 380(komande+volan) pa tomos 18+prikolica 2000 eur sem dal za vse skupaj. Čoln je letnik 2007, jaz sem kupoval vse posebej.

Drugače pa taka zadeva če motor dela tak kot mora gre ko sto m...r ! :D
Glede teže te ne rabi bit strah. Mi smo 4 članska družina pa polno naloženi z 30l rezervoarjem cca(230 kg vse skupaj) ,zglisira kot za šalo.

Pametno se odloči! Sprobaj prej če maš možnost.
vento
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Po Jun 15, 2009 22:16
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a vento » Sr Feb 17, 2010 18:43

honda_11 napisal/-a:...
Zanima me se vase mnenje glede kvalitete colna, primerne cene in motorja (ce kdo seveda pozna to znamko).

LP


Sam že kar nekaj časa spremljam v podobnem rangu, a še niti nisem na jasnem kaj sploh bi. :?
Vseeno komentiram: o samem čolnu nisem našel nič konkretnega (razen tega, da je kitajski; kar sicer ne pomeni nujno, da je slab), glede motorja ne bi imel pomislekov, cena se mi za navedeno kombinacijo zdi nekoliko visoka (ampak najbrž se da še kaj uskladiti).
honda_11
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 23
Pridružen: To Feb 16, 2010 12:56

OdgovorNapisal/-a honda_11 » Če Feb 18, 2010 08:01

Hvala vsem za odgovore. Kaksnja pa bi bila primerna cena?
V petek ga grem pogledat, ini me zanima na kaj bi moral biti pozoren.

LP
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Feb 18, 2010 13:49

Pri čolnu dobro preglej vse spoje med desko in gumo in komplet vse lesene dele, ker so pri kitajskih proizvodih ponavadi slabe kvalitete. Če je pa ALU dno pol sem pa ga mimo pihno.
Pri motorju pa ga tak nimaš kaj mimo vsekat, je vredu zadeva, malo poglej kako je vzdrževan, vžgita ga in sprobajta če vse dela, probaj zračnost propelerja, če je kaj obtolčen.
Guma je guma, zaenkrat.
bobiboss
Viceadmiral
Prispevkov: 360
Pridružen: Pe Maj 30, 2008 15:34
Kraj: lj-podgorica

OdgovorNapisal/-a bobiboss » Če Feb 18, 2010 18:35

123dejan napisal/-a:To je ful predrago!!!
Jaz mam Jojmarc 380(komande+volan) pa tomos 18+prikolica 2000 eur sem dal za vse skupaj. Čoln je letnik 2007, jaz sem kupoval vse posebej.

Drugače pa taka zadeva če motor dela tak kot mora gre ko sto m...r ! :D
Glede teže te ne rabi bit strah. Mi smo 4 članska družina pa polno naloženi z 30l rezervoarjem cca(230 kg vse skupaj) ,zglisira kot za šalo.

Pametno se odloči! Sprobaj prej če maš možnost.


slaba primerjava :!: meni se ne zdi pretirano drago.nov motor te moči je okoli 3000 evrčkov in več tako da...malce barantanja pa vseeno nebi škodilo.
vento
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Po Jun 15, 2009 22:16
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a vento » Če Feb 18, 2010 22:08

bobiboss napisal/-a:slaba primerjava :!: meni se ne zdi pretirano drago.nov motor te moči je okoli 3000 evrčkov in več tako da...malce barantanja pa vseeno nebi škodilo.

Konkretno navedeni nov motor je 2525€ (torej ročno-ročni) po akcijskem ceniku Lj. sejma. Predvidevam pa, da se ga dandanašnji da dobiti za toliko tudi če ni sejma ("keš na mizo").

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov