Tekel je neobremenjen motor, pa lepo teče hladilni curek ven. Brez skrbi ga montiraj na čoln in naaa moooorje!
Če te še skrbi. Naj se nekdo od članov posadke, ki je videl KAKO šprica ven na mestu, da ima občutek, pri polnem plinu in obremenjenem motorju potrudi pogledat. Samo, da ti ne pade ven!
Edino fine nastavitve pa še manjkajo. Ne SME tolko cukati in otresati! Gre bolj za porabo kot obrabo.
Vozil sem 2 18ki in vem kaj govorim. Termostat odpre na polno šele pri polni temperaturi, katere pa s "praznim" turiranjem ne dosežeš.
TOMOS je DRUGAČEN.
TOMOS je še danes, trdim, "mercedes" v savojem razredu.

pa sem spet sprožil vojno.
Neeeeeeeeeeee me tepst sej bom priden

. Tud v Merca samo še 2taktol dajem.
Če gre pa Merc na dno pa vem kater motor BOM kupil. T-18!
"Na vod ni zajebancije" je rekel in ostal živ.