Bayliner 1851-2052

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

pero123
Admiral
Prispevkov: 914
Pridružen: So Sep 04, 2010 23:50

OdgovorNapisal/-a pero123 » Sr Nov 13, 2013 11:01

zgleda lep....prodaja se ze 2 leti......
--Bodybanger--
Davke
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Nov 13, 2013 10:18

OdgovorNapisal/-a Davke » Sr Nov 13, 2013 12:03

to pa čudn, glede na to da ma use obnovljeno pa še nov motor...
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Nov 13, 2013 12:10

letnik ga j........., izgleda pa odlično, za ta denar se da dobit 10 let mlajšega
Davke
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Nov 13, 2013 10:18

OdgovorNapisal/-a Davke » Sr Nov 13, 2013 12:13

ja...sem gledal pa ni nč pametnega za novejši letnik...
fora je pa v tem, da ma nov motor gor...?
Davke
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Nov 13, 2013 10:18

OdgovorNapisal/-a Davke » Sr Nov 13, 2013 12:21

http://www.mornar.net/view/ad.asp?ID=157786

http://www.mornar.net/view/ad.asp?ID=159849

http://www.mornar.net/view/ad.asp?ID=156345


a kej tazga....

sam tm je motor nov..edino čoln je star ampak tut obnovljen...


kaj priporočate? prvič sm v tem in se nočem kej zajebat in si še dodatne stroške naberat=/
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Nov 13, 2013 12:22

Zdaj je tak čas, saj pozimi ne rabiš barke,počakaj do spomladi, letos spomladi je bilo dosti tega na netu, letos bo verjetno še več. Ljudje pokrijejo barke in se jim ne da zdaj odkrivat in kazat strankam in ko stisne mraz mal pozabijo na barke. Zadnjič sem si en telefon shranil, pa probaj poklicat je bay 2055 let 1999 novejši model cena je bla 8000 probaj ga poklicat če ima še, je bil lep čoln 041661406, je za pogledat
Davke
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Nov 13, 2013 10:18

OdgovorNapisal/-a Davke » Sr Nov 13, 2013 12:29

ja...sam a ni ponavadi pred sezono tko da se cene mal zvišajo ozrioma da težko znižaš...

mel bi pa s kabino čoln...

kaj pa kej ostale stvari glede baylinerja 2052...poraba pa stroški...da si vsaj približno predstavljam...

men je drgač un letnik 94 ful všeč, sam mal me skrbi da ne bi imel kkšnih problemov z njemu..
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Nov 13, 2013 12:33

Po mojem bo kar to za najmanj denarja največ muzike... naj še kdo pove svoje mnenje........
navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » Sr Nov 13, 2013 12:41

Tega gledam že dalj časa.. Se mi res dopade. To, da dobiš 10let mlajšega za enak denar se meni osebno ne zdi precej pomembno. Zakaj? Ker ima tale nov motor (če je res kar piše), ker ima zelo lepo in veliko kopalno ploščad (vsaj na slikah tako izgleda), nove tende in stranske tapicirunge (za sedeže nisem prepričan, izgledajo malo starejši od stranic), water tank in tuš, gps, prikolico, ki izgleda ok, .. Samo el. winch gor počiš in si car. Pa meni osebno so te starejše generacije 2052 lepše od novih. Kakega jurja bi pa morda res lahko spustil ceno. Mogoče se pa lahko zdilaš še za kake dodatne cerade, glede na to, da so firma, ki se s tem ukvarjajo.

Se pa res že dolgo prodaja, za kar mogoče obstaja poseben razlog... A ga je kdo videl v živo?
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Nov 13, 2013 13:41

zame je oblika zastarela, daleč od tega da je čoln slab, zgleda ko lučka samo čez dve leti ko bo postal meter prekratek, komu ga boš prodal, mogoče za 4000 jurje komu, halo. Jaz bi gledal da je vsaj letnik 98 pa naprej.
navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » Sr Nov 13, 2013 13:46

To glede prodaje je res.. Čez nekaj sezon več ne bo videti teh obnov, motor ne bo več nov in več ne bo teh "prodajnih argumentov"..
Davke
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Nov 13, 2013 10:18

OdgovorNapisal/-a Davke » Sr Nov 13, 2013 13:55

kaj pa tisti zgoraj k sem nalepil še linke?
pa a mi lahko še kdo kej pove glede stroškov pa to?
men je dost folka svetoval nej raj kupim čoln z zunanjim motorjem? kako je s tem?
ja sej tut če kupim letnik 99 ma pa pol motor star že več kot deset let in bo žez dve leti motor še starješi od unga k je baje nov..
navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » Sr Nov 13, 2013 14:08

Kakšen pa je bil argument teh, ki so ti svetovali zunanji motor?
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Nov 13, 2013 14:30

tisti tri so vsi ok za videt. Motor pa ti bo bo maš MitjaP poštimal če bo kaj narobe :lol:
Davke
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Nov 13, 2013 10:18

OdgovorNapisal/-a Davke » Sr Nov 13, 2013 14:54

manj stroškov, nižja poraba, več prostora, manj stroškov glede servisa ipd..

glede tistga prvega letnik 94 sm že klicu in se bo dal kej še znižat sam ne preveč..pa prikolca je zraven...

a kdo kej ve kako je s tem k piše da je trajna registracija na Hrvaškem??

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti