Martinovanje 2010

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » To Nov 16, 2010 10:28

pa tolk sem se skrival ampak jebemti pajer1,ti si pa tud vse povsod-sej je prav naj se vidi da eni garamo,ko drugi uživajo :lol: :lol:
Lp CC
tamala
Naddesetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 14:40

OdgovorNapisal/-a tamala » To Nov 16, 2010 14:20

Slika

Slika
tamala
Naddesetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 14:40

OdgovorNapisal/-a tamala » To Nov 16, 2010 14:28

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » To Nov 16, 2010 14:31

LIPNIK napisal/-a:.......zgleda da je barh slikal sam tiste,ki so pili.........


Zdaj pa imaš, na vsaki fotki je kozarec :? :? :?

LP
:?
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » To Nov 16, 2010 14:41

jebemti :oops: :oops: -nehejte slike lepit :lol:
Lp CC
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Nov 16, 2010 20:16

Sicer malo pozno, vendar ne zaradi tigra, sem šel še malo na morje.
Rabuni: hvala za trud in organizacijo, ostalim pa za dobro družbo.
Domov grede, pa so imeli policaji akcijo: brezplačno so delili majčke z napisom :N"kol" p"jan ne sedem za volan! Pej je bilo potrebno le pihnit 0,00 kar je žena brez težav izpeljala. Da ne bo kdo mislil, da smo bili vsi pijani: šoferji so bili trezni!
mirno morje
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Nov 17, 2010 07:00

Ja Roman, mene je tudi malo mučilo, ko sem vas gledal kako nazdravljate, ampak sem bil šofer in vem da drugič ne bom. :)
Policije pa nisem nikjer opazil, je že bilo verjtno malo pozno za njih.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Sr Nov 17, 2010 07:15

.


Domov grede, pa so imeli policaji akcijo: brezplačno so delili majčke z napisom :N"kol" p"jan ne sedem za volan! Pej je bilo potrebno le pihnit 0,00 kar je žena brez težav izpeljala. Da ne bo kdo mislil, da



Banda policajska, meni pa niso dali ne pihat in ne majice.

Spet ste imeli nekateri VIP program.

Protekcija, kaj češ!

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » Sr Nov 17, 2010 08:52

Ko smo šli pa mi domov, niso policaji nikjer majčk delil, tudi ni bilo nikjer nobene kontrole :cry: Je pa res, da se je dan prevesil že v drugo polovico. :shock:

Aja, na avtocesti sta naju prehitela dva vesela Gorenjca in nama neumorno mahala. Očitno sta bila na kakšnem Martinovanju. :D

V Rogaški je bil tak čudovit dan in vroče sonce, da bi kar tam ostal. Na Primorskem pa megla, megla. Se bova morala nekam drugam preselit :wink:
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Sr Nov 17, 2010 14:42

Joško napisal/-a:
Aja, na avtocesti sta naju prehitela dva vesela Gorenjca in nama neumorno mahala. Očitno sta bila na kakšnem Martinovanju. :D



:D :D :D Midva sva tud srečala dva ki sta tok mahala, da sta skor iz avta padla .... :D :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Nov 17, 2010 18:05

Še enih par slik in kratka obnova s srečanja. :wink:
http://www.morjeplovec.net/index.php?op ... &Itemid=60
DTM219
Kapitan
Prispevkov: 200
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 17:12

OdgovorNapisal/-a DTM219 » Sr Nov 17, 2010 18:10

živjo
Malo več ksno ampak vseeno se javljam ter obenem zahvaljujem za dobro družbo in žur.Seveda pa pohvala Rabuniju in vsem ostalim ki so sodelovali pri organizaciji.

Lp jani
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Sr Nov 17, 2010 18:24

.


Sem gledal fotke z Martinovanja in menim, da po sedaj videnih ni nihče od množice "šklocarjev" ujel trenutka, ko Rabuni z mečem odpre penino.
Jaz imam ta posnetek, kjer se vidi čep v zraku.

Slika


Morda se pa najde še kakšen boljši posnetek te veščine.

LP

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Sr Nov 17, 2010 19:52

No evo jest sem Rabunija takole ujel.

Slika

Sem pa ujel še enega našega patrona katerega smo pa verjetno vsi videli kako je poziral :D :D

Slika

Ga kdo prepozna ???

Drugih slik pa raje ne pokažem, če slučajno kakšen otrok spremlja forum.

Lp Mitja
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Sr Nov 17, 2010 20:11

Mitja P meni se zdi, da si slikal Sherlock Holmesa,(po kapi sodeč, ter za vratom ima fotoaparat..) sam nevem kaj bi delal tukaj :?:
Ure dnevi leta tečejo....

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov